Vmax

Vmax

HIZ LİMİTİ NEDİR ?

 

 

Hız Limitinin öncelikli amacı insan güvenliğidir. Yüksek teknolojiye sahip araçlarda fabrikasyon olarak bu özellik vardır. Sürücüler, daha hızlı bir yolculuk yapmak için Hız Limitleme Sistemini kaldırmak isterler. Biz bu işi sizin için profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla yapıyoruz.

 

HIZ LİMİTİNİN AMAÇLARI

*Güvenli bir yolculuk sağlamak

*Aşırı sürati engellemek

*Hız cezalarının önüne geçmek

 

HIZ LİMİTİ NASIL KALDIRLIR

Hız Limiti, daha çok ticari araçlarda kullanılmaktadır fakat modelli araçların neredeyse hepsinde bu özellik bulunuyor. Fabrikasyon olarak gelen bu özelliği isterseniz daha yüksek hızlara veya alçak hızlara çekebilir veya ortadan tamamen kaldırabiliriz.

Bu işlemi yapabilmemiz için aracınız beynine ihtiyacımız var. Öncelikle aracınız beynini okuyoruz, belirli olan hız limitini isterseniz uzatıyor veya tamamen kaldırıyoruz. Ardından ECU’ya tekrardan yazıp araç beynini size teslim ediyoruz.

 

HIZ LİMİTİ ZARARLI MIDIR

Hız limiti günümüz için fazlasıyla yararlıdır. Dünyada araç kullanan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu da daha çok trafik anlamına gelmektedir.

Hız Limiti, hem kaza riskini düşürerek can kaybının önüne geçmekte hem de hız kurallarına uygun bir süratle ilerlediğiniz için hız cezalarının yemenizin önüne geçmektedir.