Chip Tuning

Chip Tuning

Chip Tuning Nedir ?

Chip Tuning aracın performasını arttırıp, yakıt tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Chip Tuning Uygulamarında önemli olan aracın ne kadar değer alabileceğini gözlemlemek ve buna göre uygulama yapmaktır. Chip Tuning her araca uygulanabilir fakat araç kilometresi, metal yorgunluğu gözetilerek yapılması gerekmektedir.Araç Performansından memnun olmayan müşterilerimiz firmamıza Araç Yazılımı yaptırmaktadırlar.Firmamızda kilometresine göre her araca marka, model gözetmeksizin araca özel Chip Tuning uygulaması yapılmaktadır. İsteğinize göre araçtaki Hız Limit İptali yaptırabilirsiniz. Dosyanız yapılırken bu işlemi dilerseniz izleyebilirsiniz.Ayrıca Sitemiz üzerinden Chip Tuning Hesaplama yapabilir, Araç Performans artışınızı gözlemleyebilirsiniz.

 

Chip Tuning Aşamaları

Chip Tuning Aşamaları denildiğinden insanların aklına genellikle karmaşık işlemler gelmektedir. Ancak aracın motor kontrol ünitesi olan ECU (Engine Control Unit) tespit edilip okuma işlemi başlatılmaktadır. Önceden Chip Tuning uygulamalarında beyin sökülüp, kapağı açılarak işlem yapılmaktaydı, şimdi ise son teknoloji cihazlarımız ile beyinin kapağını açmadan, hatta araç beyini araç üzerindeyken beyinin flashını okuma işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece kullandığımız son teknoloji cihazlar ile araç beyninize zarar vermeden okuma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Chip Tuning Aşamalarından okuma aşamasından sonra gelen aşaması ise dosya düzenlemesidir;

Chip Tuning Dosya Düzenlemesi, tamamen size ve aracınıza özel olarak firmamız tarafından son derece profesyonel bir şekilde düzenlenmektedir. Dosya Düzenleme Hizmetimiz ile yine kendi firmamız olan ve dünyanın bir çok ülkesine hizmet veren Carecufile.com’dada Chip Tuning hizmeti vermekteyiz.

 

 

Chip Tuning Zararlı mı ?

 

Chip Tuning işlemi doğru yapıldığında kesinlikle zararlı değildir. Yetkili servislerde Chip Tuning uygulamasına sıcak bakılmamasının en büyük sebebi servisin satmış olduğu bir aracın aynı motor beynine ve aynı motora sahip olmasına rağmen farklı güçlerde satmasıdır. Bu sebepten dolayı Chip Tuning Zararlı mı ? sorusu çok araştırılmaktadır. Aracın KM ve Metal Yorgunluğu gözetmeden yapılan Chip Tuning işlemlerinde sorunlar oluşmaktadır.Fakat Aracın kilometre ve metal yorgunluğu gözetilerek yapılan Chip Tuning işlemlerinde hiçbir sorun oluşmamaktadır.

 

 

Chip Tuning Neden Yapılır ?

Chip Tuning işlemi araç gücünden veya yakıt tüketiminden memnun olmayan araç sahipleri için araçlarına yapılan bir işlemdir.

 

--

İş fırsatı arayan kişiler için Chip Tuning Bayiliği veriyoruz. Bölgenizde Chip Tuning Bayimiz yok ise Chip Tuning İstanbul şubemizle iletişime geçebilirsiniz.